E-mama.pl zabawki
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Telefon z klapką S-240

Producent: Sassy
Telefon z klapką S-240
Pierwsza komórka malucha, która posiada dzwonek jak w prawdziwym telefonie. Świecąca i dźwięcząca zabawka, pozdrawia malucha w dwóch językach: angielskim i hiszpańskim.
Zabawka wspomaga rozwój zdolności motorycznych dziecka poprzez naciskanie kolorowych przycisków telefonu, a także pomaga zrozumieć związki przyczynowo-skutkowe. Po przyciśnięciu kolorowych guziczków dziecko usłyszy milutki głos oraz ciekawe dźwięki, a także rozbłyśnie światełko. Dodatkowo telefonik posiada barwne kółeczka do przesuwania. Dziecko uczy się związków przyczynowo-skutkowych.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Wymiary produktu ok.:17x7x2cm
Produkt zawiera niewymienne baterie.
Nr katalogowy: S-240

Zabawki - Numer handlowy: 63028


Wybrane oferty z dobrych sklepów

Telefon z klapką S-240    Telefon z klapką S-240    Telefon z klapką S-240    Telefon z klapką S-24022455590
© Zabawki Sassy. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

0.032327890396118