E-mama.pl zabawki
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Lizak-gryzak S-604

Producent: Sassy
Lizak-gryzak S-604
Zabawka z jednej strony ma gryzaczek, a z drugiej strony jest zakończona kulką, która wygląda jak lizak. Wodny gryzak oraz plastikowe części grzechotki posiadają różne wypukłe wzory, których gryzienie złagodzi podrażnione dziąsła dziecka.
Różnorodne tekstury i bajeczne, kontrastujące kolory rozwijają zmysły maluszka. Zabawka posiada łatwy do złapania i trzymania uchwyt z wypukłym wzorem. Potrząsając zabawką dziecko usłyszy przyjemny dźwięk poruszających się barwnych pierścieni, które wydają zabawny klekoczący dźwięk.
Zabawka przynosi dziecku ulgę w okresie ząbkowania. Przed podaniem dziecku można schłodzić w lodówce.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki ok. 16cm
Produkt dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: S-604

Zabawki - Numer handlowy: 63035


Wybrane oferty z dobrych sklepów

Lizak-gryzak S-604    Lizak-gryzak S-604    Lizak-gryzak S-604    Lizak-gryzak S-60422455550
© Zabawki Sassy. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

0.059576034545898