E-mama.pl zabawki
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Telefon halo baby S-80027

Producent: Sassy
Telefon halo baby S-80027
Żywe kolory i delikatne, grzechoczące odgłosy zabawki w kształcie słuchawki telefonu stymulują dziecięce zmysły (wzroku, słuchu oraz dotyku). Bardzo lekka grzechotka jest idealna dla niemowląt.
Pozwól dziecku dobrze uchwycić rączkę i potrząsnąć, aby sprawdziło jaki dźwięk wydaje grzechotka. Potrząśnij grzechotką z jednej strony ucha i zobacz jak maluch obraca się w kierunku dźwięku.

Funkcje produktu:
- lekki telefon jest łatwy do uchwycenia dla malutkich dzieci,
- kontrastujące kolory i wzory, odblaskowe lusterko z koralikami zaciekawią dziecko rozwijają spostrzegawczość i ćwiczą mięśnie oka,
- rożne struktury na rączce telefonu stanowią dodatkową atrakcję poznawczą poprzez dotyk, - delikatny dźwięk grzechotki stymuluje zmysł słuchu.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki ok. 14cm.
Produkt dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Nr katalogowy: S-80027

Zabawki - Numer handlowy: 63048


Wybrane oferty z dobrych sklepów

Telefon halo baby S-80027    Telefon halo baby S-80027    Telefon halo baby S-80027    Telefon halo baby S-8002722455577
© Zabawki Sassy. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

0.051841974258423