E-mama.pl zabawki
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Klocki robaczki a-kuku S-8195

Producent: Sassy
Klocki robaczki a-kuku S-8195
Trzy miękkie, wielofunkcyjne, pluszowe klocki rozwijające zmysły malucha. Każdy klocek jest w innym, ciepłym kolorze: zielonym, żółtym i pomarańczowym oraz przedstawia innego robaczka. Sympatyczne, uśmiechnięte postaci z pewnością zaciekawią dziecko.
Klocki posiadają otwierane klapki, kryjące niespodziankę. Żółty klocek posiada dzwoneczek, w zielonym ukryty jest piszczek, a pomarańczowy posiada grzechotkę.
Klocki zostały wykonane z miękkiego, sprężystego tworzywa, są lekkie i przyjemne w dotyku. Ich powierzchnia została pokryta materiałami o różnej fakturze: miękki plusz, sztruks oraz gładkie i błyszczące tkaniny. Przyciąga to uwagę i rozbudza wyobraźnię dziecka i stymuluje zmysł dotyku.
Zapakowane w przeźroczyste opakowanie przydatne do przechowywania klocków po skończonej zabawie.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Wymiary jednego klocka: ok. 9,5x9,5x9,5cm
Nr katalogowy: S-8195

Zabawki - Numer handlowy: 63064


Wybrane oferty z dobrych sklepów

Klocki robaczki a-kuku S-8195    Klocki robaczki a-kuku S-8195    Klocki robaczki a-kuku S-8195    Klocki robaczki a-kuku S-819522455483
© Zabawki Sassy. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

0.05140495300293