E-mama.pl zabawki
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Magiczna kula dźwięczka S-849

Producent: Sassy
Magiczna kula dźwięczka S-849
Magiczna kula dzięki swojej konstrukcji i strukturze jest łatwa do uchwycenia na różne sposoby dla małej rączki dziecka oraz do turlania po podłodze.
W środku znajduje się mała kolorowa piłeczka zachęca do manipulacji i wydaje donośny dźwięk dzwoneczków. Piękne kolory i dźwięk, który kula wydaje przy potrząsaniu motywuje dziecko do ciągłej zabawy.
Wykonana z wysokiej jakości plastiku, łatwa do utrzymania w czystości.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: S-849

Zabawki - Numer handlowy: 63070


Wybrane oferty z dobrych sklepów

Magiczna kula dźwięczka S-849    Magiczna kula dźwięczka S-849    Magiczna kula dźwięczka S-849    Magiczna kula dźwięczka S-849



22455552
© Zabawki Sassy. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

0.0835120677948