E-mama.pl zabawki
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Zabawna piłka S-80217

Producent: Sassy
Zabawna piłka S-80217
Zabawna piłka o niespotykanym kształcie to doskonała i bajecznie kolorowa zabawka rozwojowa, pobudzająca zmysły dziecka i znakomicie rozwijająca jego motorykę. Doskonała do trzymania, turlania i podrzucania. Jest wykonana z różnorodnych i przyjemnych w dotyku, miękkich materiałów. Natomiast jej intensywne kolory oraz kontrastujące wzory w kropki i paski, szczególnie te biało-czarne, stymulują zmysł wzroku.
Piłka posiada dwie przeźroczyste półkule z lusterkami. W jednej z nich znajdują się drobne i kolorowe kuleczki, które wydają delikatny grzechoczący dźwięk. Zaś w drugiej są większe białe i czarne kuleczki dzięki którym dziecko usłyszy przy potrząsaniu piłką inny dźwięk.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Średnica piłki ok. 15 cm.
Nr katalogowy: S-80217

Zabawki - Numer handlowy: 63074


Wybrane oferty z dobrych sklepów

Zabawna piłka S-80217    Zabawna piłka S-80217    Zabawna piłka S-80217    Zabawna piłka S-8021722455545
© Zabawki Sassy. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

0.084970951080322