E-mama.pl zabawki
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Zawieszka wirujący robaczek niebieski S-80167

Producent: Sassy
Zawieszka wirujący robaczek niebieski S-80167
Uśmiechnięta i kolorowa wibrująca zawieszka robaczek wykonana z miękkiego pluszu dostarczy dziecku dużo radości i zabawy. Ma niebieski tułów, różową buźkę i skrzydełka w kontrastujące biało-czarne paski. Skrzydełka są b>szeleszczące i można je wywinąć w taki sposób, aby wyglądały na rozłożone. Wystarczy, aby maluszek pociągnął za zabawne nóżki , a linka rozprostuje się, gdy puści - zwierzątko wróci do pozycji wyjściowej zabawnie "trzęsąc się".
Zdecydowane kolory, zróżnicowana struktura materiałów, ciekawe wzory będą działać stymulująco na zmysły: wzroku i dotyku. Ta wibrująca zawieszka posiada uchwyt na rzep, który można zaczepić do wózka, czy fotelika. Idealna na spacer i w każdą podróż.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od dnia narodzin.
Zabawka dostępna w dwóch wzorach.
Nr katalogowy: S-80167

Zabawki - Numer handlowy: 63075/1


Wybrane oferty z dobrych sklepów

Zawieszka wirujący robaczek niebieski S-80167    Zawieszka wirujący robaczek niebieski S-80167    Zawieszka wirujący robaczek niebieski S-80167    Zawieszka wirujący robaczek niebieski S-8016722455573
© Zabawki Sassy. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

0.05774712562561