E-mama.pl zabawki
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Zestaw sztućców: łyżeczka i widelec w etui S-30132

Producent: Sassy
Zestaw sztućców: łyżeczka i widelec w etui S-30132
Wygoda i czystość to ważne czynniki wspomagające w karmieniu malucha w podróży. Zestaw sztućców: widelec i łyżka w etui sprawią, że będziesz na to przygotowana. Wygodne pudełeczko sprawia, że będą one czyste aż do posiłku, a następnie izoluje brudne sztućce od innych rzeczy w torbie podróżnej, aż do momentu powrotu do domu, gdzie można je umyć.
Podając nowe elementy menu powodujesz, że dziecko poznaje smaki, zapachy i konsystencje. Mając własną łyżeczkę i widelec oraz podejmując próby samodzielnego jedzenia nabiera pewności siebie i utrwala nowe wrażenia smakowe i poznawcze.
Sztućce Sassy sprawiają, że karmienie jest proste i wygodne oraz inspirujące dla dziecka, a dorosłym pozwala skupić się na ważniejszych rzeczach. Są bezpieczne dla dziecka, a także specjalnie zaprojektowane tak, aby były wygodne do użycia i utrzymania w małych rączkach.

Cechy produktu:
- etui podróżne utrzymuje w czystości sztućce przed posiłkiem oraz zabezpiecza przed ubrudzeniem innych rzeczy w torbie po posiłku,
- zestaw składający się z łyżeczki i widelca,
- zaprojekowane specjalnie dla małych rączek,
- wyposażony w miękkie uchwyty,
- nie ma ostrych krawędzi,
- nie zawiera bisfenolu A, ftalanów i PCV.


Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.
Produkt dostępny w dwóch wzorach:
wzór 1 - niebiesko-zielony,
wzór 2 - różowo-pomarańczowy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 9 miesiąca życia.
Wymiary: 7x14x4cm
Nr katalogowy: S-30132

Zabawki - Numer handlowy: 63085


Wybrane oferty z dobrych sklepów

Zestaw sztućców: łyżeczka i widelec w etui S-30132    Zestaw sztućców: łyżeczka i widelec w etui S-30132    Zestaw sztućców: łyżeczka i widelec w etui S-30132    Zestaw sztućców: łyżeczka i widelec w etui S-3013222455446
© Zabawki Sassy. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

0.059059858322144