E-mama.pl zabawki
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Gryzak motylek S-80106

Producent: Sassy
Gryzak motylek S-80106
Barwny gryzak motylek z kontrastującymi biało-czarnymi wzorami dzięki swoim teksturom z pewnością wielokrotnie ukoi Twoje dziecko podczas ząbkowania. Zapewni odpowiednią stymulację organów mowy przygotowując je jednocześnie do formowania słów. To właśnie miękkie i twarde części gryzaka oraz wypełnione wodą skrzydełka przynoszą ulgę ząbkującym dzieciom. Gryzaczek przed podaniem dziecku można schłodzić w lodówce.
Dzięki uchwytowi Twoje dziecko będzie w stanie łatwo podtrzymać sobie gryzaczek samodzielnie, a dzięki temu, że jest lekki odpowiada najmłodszym dzieciom.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Nr katalogowy: S-80106

Zabawki - Numer handlowy: 63097


Wybrane oferty z dobrych sklepów

Gryzak motylek S-80106    Gryzak motylek S-80106    Gryzak motylek S-80106    Gryzak motylek S-8010622455567
© Zabawki Sassy. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

0.034210920333862