E-mama.pl zabawki
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Stacja odkryć S-80598

Producent: Sassy
Stacja odkryć S-80598
Stacja okryć rozwija umiejętność logicznego myślenia, dzięki wizualnym i dotykowym funkcjom, które skupiają uwagę dziecka. Wystarczy delikatnie uderzyć, aby wprowadzić zabawkę w ruch ucząc efektu przyczyna - skutek. Unikalne faktury, kształty i materiały do odkrywania i rozróżniania. Ustaw stację na przyssawce na gładkiej powierzchni przed dzieckiem i pokaż mu, jak się cała kręci. Pozwól na obserwacje, co się dzieje z poszczególnymi zabawkami. Pomóż zakręcić poszczególne elementy i pozwól dziecku odkryć to na własną rękę.
Pokaż dziecku, jak wprawić elementy w ruch przy dotykaniu całą dłonią, a następnie tylko palcem wskazującym. Obracające się elementy zapoznają dziecko z zależnościami przyczynowo-skutkowymi. Maluch może obserwować ruch oraz słuchać jak grzechoczą koraliki.
Dziecko będzie doskonaliło precyzję ruchów poprzez dokładny dotyk poszczególnych kolorowych elementów i satynowych wstążeczek.
Na koniec, wyjmij grzechotkę z bazy, aby dziecko mogło bawić się nią oddzielnie i trzymać samodzielnie w ręku.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Wumiary zabawki: wysokość ok.19cm. Nr katalogowy: S-80598

Zabawki - Numer handlowy: 63102


Wybrane oferty z dobrych sklepów

Stacja odkryć S-80598    Stacja odkryć S-80598    Stacja odkryć S-80598    Stacja odkryć S-8059822455566
© Zabawki Sassy. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

0.034515142440796